Základní škola a Mateřská škola Borotín, okres Tábor

znak školy bodova školy

Přehled aktuálních článků

Ankety

Jak se Vám líbí vzhled stránek?

Zobrazených stránek

Celkem: 362885 měsíc: 5955 den: 14 hodina: 5
Aktuality

Nabídka pracovního místa

Základní škola a Mateřská škola Borotín přijme pro školní rok 2018/2019 aprobovaného učitele matematiky. Žádosti a profesní životopis zasílejte na adresu zsborotin@seznam.cz.


Pozvánka na schůzku rodičů budoucích prvňáčků

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
pozvanka-na-schuzku-rodicu.doc 87 Kb

Výsledky zápisu do MŠ pro školní rok 2018/2019

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
seznam-prijatych-a-neprijatych-deti-do-msi-2018-2019.doc 107 Kb

Výsledky zápisu do 1. ročníku pro školní rok 2018/2019

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
seznam-prijatych-zaku-web-2018-2019.doc 85.5 Kb

Letní příměstské tábory Borotín 2018

        Tábor se bude konat minimálně ve dvou týdenních turnusech. Nabídneme zde vašim dětem celodenní zábavný program – tvoření, sport, hry, výlety atp.

Dítě lze přihlásit na dva týdny, jeden týden nebo jednotlivé dny. Cena za jeden celý týden je 800,- Kč. Cena za jeden den 200,- Kč.  V ceně je zahrnut výtvarný a sportovní materiál, pitný režim, ceny a odměny, vstupné a cestovné. Stravování bude probíhat formou vlastních svačinek, v případě zájmu budou zajištěny teplé obědy (za příplatek).

Nabízíme tyto termíny: 16. – 20. července 2018,  23.. – 27. července 2018, 20. – 24. srpna 2018.  V případě dostatečného zájmu proběhnou všechny turnusy, v případě menšího zájmu pak jeden v červenci a jeden v srpnu.

V současné době probíhá průzkum zájmu. Závazné přihlášky budou k dispozici od 16. 3. 2018.

 

           .


II. pololetí začínáme v novém

Od pondělí 5. února 2018 se vracíme nejen do svých učeben, ale také zpět k původnímu rozvrhu hodin  ze září minulého roku. 

Od středy je možné opět odebírat svačinky.


Platby ŠD, ŠK, VA a kroužků na II. pololetí

Rodiče žáků přihlášených do ŠD, ŠK a Volnočasových aktivit zaplatí za pobyt částku 500,- Kč na II. pololetí do konce měsíce února. Při platbě na účet uveďte variabilní symbol žáka a do poznámky zapište účel platby. Platbu v hotovosti odevzdejte příslušné p. vychovatelce/vychovateli.

Zájmový kroužek platí všichni účastníci (i docházející do ŠD, ‚ŠK a VA) částkou 100,- Kč za II. pololetí hotově vedoucímu kroužku do konce měsíce února. Je také možné se přihlásit či odhlásit z kroužku.


Upozornění pro rodiče

 

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že se opět zvýšil výskyt vší ve škole a školce, prosíme o důkladné denní pravidelné prohlížení vlasů dětí a v případě nálezu o okamžité upozornění ve škole.Ohlášení zůstává anonymní a slouží jen pedagogům k mapování výskytu.Při zjištění nebo důvodném podezření výskytu tohoto onemocnění u žáka ve škole budou neprodleně informováni jeho zákonní zástupci a žák bude do jejich příchodu oddělen od ostatních žáků (při zajištění všech podmínek ochrany zdraví a bezpečnosti), aby nedošlo k šíření infekce.Žák se nesmí vrátit zpět do kolektivu, dokud nejsou vlasy čisté a úplně zbavené hnid. Často sestává, že rodiče pouze umyjí dětem hlavu přípravkem, ale nezbaví vlasy hnid. Přípravky, které jsou na trhu nezaručí odstranění všech hnid, proto je nutné ruční vyčesávání vlasů, jinak se vši neustále šíří.V případě žáků, které rodiče posílají opakovaně do kolektivu neodvšivené, zvážíme, zda o  této skutečnosti byl informován příslušný orgán sociální péče.Zbavit děti vší je povinností rodičů, nikoliv školy a jejích pedagogických pracovníků.

 

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
postup-pri-vyskytu-vsi-detske.doc 26.6 Kb

Opatření ŘŠ

Vzhledem k neustále se opakujícím zpožděným platbám obědů a školkovného, vydává ředitelka školy následující opatření:

Pokud nebude úhrada provedena nejpozději do 10. dne daného měsíce, nebude dítěti poskytnuta strava a pobyt v MŠ.

Vyjímečné případy je možno konzultovat s vedoucí školní jídelny paní Všetečkovou.