Aktuality

Karanténa v ZŠ a MŠ od 3. 11. 2021 - aktualizace

V pondělí 1. 11. 2021 se děti z MŠ a žáci 4. třídy ZŠ dostaly do kontaktu s pozitivně testovanou osobou. V průběhu dneška budou všichni rodiče kontaktováni prostřednictvím SMS zprávy hygienickou stanicí a dětem bude nařízena karanténa do 8. 11. 2021 včetně. Pokud budou děti 5 - 7 den negativně testovány PCR testem, mohou se od 9. 11. 2021 vrátit k prezenční výuce ve škole i školce. Výsledek negativního testu je třeba při návratu do kolektivu doložit.

Pokud testování PCR testy nepodstoupí, je karanténa nařízena až do 15. 11. 2021.

Tyto informace jsou telefonicky ověřeny na KHES ČB. 

Do karantény nemusí děti a žáci, kteří nebyli v pondělí 1. 11. 2021 ve škole či školce, byli v posledních 180 dnech pozitivně testováni na COVID - 19 (nutno doložit) případně jsou očkováni (nutno doložit). 

Adresu a čas k připojení  na distanční výuku mají žáci 4. třídy v notýsku, rodiče předškoláků ji obdrží mailem. 

Žádost o ošetřovné vydá rodičům pediatr.

V příloze je informační dopis rodičům, který zaslala hygiena.

 

Mgr. Lenka Pípalová, ředitelka školy

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
dopis-rodicum-ditete-v-kontaktu-s-potvrzenym-pripadem-covid-19-ms-borotin.docx 18.9 Kb
dopis-rodicum-ditete-v-kontaktu-s-potvrzenym-pripadem-covid-19-zs-borotin-4.a.docx 18.9 Kb