Opatření ředitelky školy od 1. 9. 2020

Vážení rodiče,

v současné době se všichni připravujeme a těšíme na návrat dětí do škol a školek. Pro většinu z nás je to letošní těšení zároveň doplněno i celou řadou obav. Ráda bych napsala:"Nebojte se, není čeho." To se snadněji říká, než udělá. Všichni zaměstnanci školy jsou připraveni dětem pomáhat tak, aby jim ve škole i školce bylo co nejlépe a jejich i Vaše obavy se co nejrychleji rozplynuly.
Jsou situace, na které nemáme žádný vliv. Jednou z nich bylo i jarní uzavření všech škol v ČR. Všichni si přejeme, aby se tato situace již neopakovala. Proto jsme nastavili pravidla, která mají pomoci zabránit šíření nákazy v naší škole. Nechceme se před okolím uzavírat nebo šířit zbytečnou paniku, chceme chránit zdravím Vašich dětí i našich zaměstnanců tak, abychom školku, školu nebo její část nemuseli zavírat. Berte prosím tato pravidla jako prostředek ochrany ne jako ...
Přeji klidný začátek školního roku a těším se. Mgr. Lenka Pípalová, ředitelka školy
opatreni-reditelky-skoly.doc 109.6 Kb