Aktuality

Povinné testování

Vážení rodiče, milí žáci

na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR bude probíhat vždy pondělí na naší škole povinné testování žáků antigenními testy.

Testování se týká všech žáků, kteří nemají dokončené očkování (14 dní po aplikaci druhé dávky) nebo nebyli v posledních 180 dnech pozitivně testování PCR testem. Obojí je nutno doložit (doklady, které nám byly poskytnuty od začátku školního roku, máme uloženy, není nutné je znovu tisknout).

Průběh testování bude stejný jako při zahájení školního roku – bude se testovat ve dvoře, přední vchod bude v tyto dny ráno uzavřen.

Pokud někdo z žáků, kterých se povinnost testování týká, bude v pondělí chybět, otestuje se první den nástupu do školy.

Pokud někdo testování odmítne (a má povinnost se testovat) musí být celou dobu ve škole v respirátoru. Neplatí pro něj automatické uvolnění z výuky.

I přesto, že pro řadu žáků není plošné testování povinné, nabízíme možnost testu i pro ně, abychom podpořili záchyt nákazy v co nejširší míře. Zaměstnanci školy (včetně očkovaných) se budou testovat také.

Děkuji za spolupráci a všem přeji pevné zdraví.

 

V případě dalších dotazů jsme Vám k dispozici na kontaktech:

tel.: 381 285 833, 739 572 481

e-mail: zsborotin@seznam.cz

 

V Borotíně 3. 12. 2021                                            Mgr. Lenka Pípalová, ředitelka školy

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
priloha-967735692-0-informace-pro-skoly-a-skolska-zarizeni-k-testovani-v-terminech-22.-a-29.-listopadu-2021.pdf 161.7 Kb