Volná pracovní místa v ZŠ – učitel/ka 1. a 2. stupně

Ředitelka Základní školy a Mateřské školy Borotín, okres Tábor vyhlašuje výběrové řízení na pozice:

1. učitel/ka 1. stupně ZŠ
Pracovní poměr na dobu určitou, platové zařazení 12. platová třída, stupeň dle dosažené praxe, dovolená dle ZP.   Nástup 25. 8. 2022, pracovní poměr na dobu určitou – 1 rok s možností prodloužení, zkušební doba 3 měsíce. V případě potřeby je možný i částečný úvazek.

Kvalifikační předpoklady: vysokoškolské magisterské studium pro učitele prvního stupně případně speciální pedagogika. Dále je požadována svědomitost, pečlivost, flexibilita a pozitivní vztah k dětem.

2. učitel/ka 2. stupně ZŠ – aprobace matematika, fyzika, chemie, informatika, tělesná výchova apod.

Kvalifikační předpoklady: vysokoškolské magisterské studium pro učitele druhého stupně případně speciální pedagogika. Dále je požadována svědomitost, pečlivost, flexibilita a pozitivní vztah k dětem.

Nabízíme příjemné pracovní prostředí, výborné vybavení školy, zaměstnanecké benefity.

Přihlášky s profesním životopisem, ve kterém bude výslovně uvedeno dosažené vzdělání potřebné pro danou pozici, zasílejte do 23. 5. 2022 k rukám ředitelky školy, případně elektronicky na zsborotin@seznam.cz. Bližší informace na telefonu 739 572 481.