Aktuality

Volná pracovní místa v ZŠ – učitel/ka 1. a 2. stupně

Ředitelka Základní školy a Mateřské školy Borotín, okres Tábor vyhlašuje výběrové řízení na pozice:

1. učitel/ka 1. stupně ZŠ
Pracovní poměr na dobu určitou, platové zařazení 12. platová třída, stupeň dle dosažené praxe, dovolená dle ZP.   Nástup 25. 8. 2022, pracovní poměr na dobu určitou – 1 rok s možností prodloužení, zkušební doba 3 měsíce. V případě potřeby je možný i částečný úvazek.

Kvalifikační předpoklady: vysokoškolské magisterské studium pro učitele prvního stupně případně speciální pedagogika. Dále je požadována svědomitost, pečlivost, flexibilita a pozitivní vztah k dětem. 

2. učitel/ka 2. stupně ZŠ – aprobace matematika, fyzika, chemie, informatika, tělesná výchova apod.

Pracovní poměr na dobu určitou, platové zařazení 12. platová třída, stupeň dle dosažené praxe, dovolená dle ZP.   Nástup 25. 8. 2022, pracovní poměr na dobu určitou – 1 rok s možností prodloužení, zkušební doba 3 měsíce. V případě potřeby je možný i částečný úvazek.

Kvalifikační předpoklady: vysokoškolské magisterské studium pro učitele druhého stupně případně speciální pedagogika. Dále je požadována svědomitost, pečlivost, flexibilita a pozitivní vztah k dětem. 

Nabízíme příjemné pracovní prostředí, výborné vybavení školy, zaměstnanecké benefity.

Přihlášky s profesním životopisem, ve kterém bude výslovně uvedeno dosažené vzdělání potřebné pro danou pozici, zasílejte do 23. 5. 2022 k rukám ředitelky školy, případně elektronicky na zsborotin@seznam.cz. Bližší informace na telefonu 739 572 481.

                                                                                                        

Mgr. Lenka Pípalová, ředitelka školy