Základní škola a Mateřská škola Borotín, okres Tábor

znak školy bodova školy

Přehled aktuálních článků

Ankety

Jak se Vám líbí vzhled stránek?

Zobrazených stránek

Celkem: 443958 měsíc: 5420 den: 180 hodina: 54
Základní škola

Lyžařský a snowboardový kurz 2016

Tradičně v netradičním termínu

     Po nedostatečných sněhových podmínkách v  lednu  jsme rozhodli o přeložení termínu na březen. A vyplatilo se. Podle pracovníků šumavské Horské služby byl týden od 12.3. do 19.3.2016 nejkrásnější. První pohled na kopce vyvolával obavy. Po příjezdu do skiareálu Lipno byl sníh pouze na sjezdovkách, které však byly perfektně připravené. Po dvoudenním sněžení se podmínky vylepšily natolik, že se veškeré obavy rozplynuly. Navíc ve středu, ve čtvrtek a v pátek nám náladu a příjemný dojem z lyžování vylepšilo sluníčko.  Jediným mráčkem na našem kurzu bylo zranění Natálky.
     Všichni , co se chtěli naučit lyžovat a sjíždět na snowboardu, to skvěle zvládli, což potvrdili při pátečních závodech ve sjezdu a ve slalomu. Novým zpestřením pobytu na horách byla hodina bowlingu při odpočinkovém odpoledni třetího dne. Vždy příjemné je i večerní lyžování.
     Za všechny mohu pochválit vynikající péči personálu penzionu Kovářov. Nádherné ubytování a výborná kuchyně jsou pro výjimečný pobyt na horách velice důležité. Poděkování zaslouží také náš řidič Libor. Všichni účastníci zájezdu přijeli z hor naplněni nezapomenutelnými zážitky, na které budou určitě dlouho vzpomínat.

                                                  R. H.

Lyžařský a snowboardový kurz 2016  Lyžařský a snowboardový kurz 2016  Lyžařský a snowboardový kurz 2016  kliknutím zvětšíte obrázek

více fotografií ZDE