Anglie - Wales

Když jsme vyjeli z Borotína, byli jsme všichni plní strachu, nadšení a představ. Hned první večer v rodinách v nás však vyvolal tolik dobrých dojmů, že strach opadl. Večeře, snídaně i obědové balíčky všem moc chutnaly. Udělali jsme spoustu výletů, například do katedrály ve městě Chester, na hrad Conwy a na horu Snowdon. Dále jsme absolvovali výlet do Liverpoolu, ve kterém jsme navštívili fotbalový stadion a muzeum Beatles. Den strávený v tomto městě byl zajímavý. Čtvrtek byl pro mě nejzajímavější, protože hned po škole, která byla ve středu a ve čtvrtek, jsme jeli na ostrov, na kterém jsme navštívili vesničku s druhým nejdelším názvem světa. Nejvíce mě zaujal maják. Líbil se mi nádherný výhled na moře. Jen mě zklamalo, že po šlapání do cca. 450 - ti schodů bylo zavřeno. Poslední večer se zábavnou a suprovou rodinkou a fenkou Mili byl úžasný. V pátek jsme odjížděli do Londýna. To, že jsme vstávali trochu dřív, nám nevadilo. Věděli jsme, že těch několik hodin tam strávených bude super. A měli jsme pravdu. Světla Londýna a vůbec celé město mě uchvátilo. Cesta domů byla dlouhá, ale to nám nevadilo. Zábava v autobuse byla nepopsatelná. Přijeli jsme zpátky do Čech plní dojmů. Bylo to super.

Anna Zrůstová – 6. třída