Rada školy a Sdružení rodičů a přátel školy

Dětský karneval 2024

Dne 10. 2. 2024 se konal Dětský karneval v restauraci U Kostela. Přišlo velké množství dětí, rodičů i prarodičů. Každé dítě dostalo u vstupu sladkost a rodiče mohli svým dětem koupit tombolu. Ke koupi bylo také slané i sladké občerstvení, káva, čaj i nealkoholické nápoje. Během tancování „odborná“ porota vybírala masky, které byly nejvíce nápadité. A měla velmi těžkou práci. Nakonec vybrala v každé kategorii (do 6-ti let, 1. stupeň ZŠ, 2. stupeň ZŠ) 15 masek, které dostaly věcnou cenu a dortíky. Byla vyhlášena i nejmladší maska.

Chtěla bych touto cestou poděkovat všem našim sponzorům, kteří nám přispěli penězi, věcnými dary, sladkostmi a pečivem z „domácí trouby“. Už teď se těšíme na jejich spolupráci při přípravě karnevalu v příštím roce. Velké díky patří i všem pracovníkům a žákům školy, kteří pomohli při přípravě karnevalu.

Matyušová Alexandra (Sdružení rodičů, z.s.)

Školská rada ZŠ a MŠ Borotín

Školská rada při Základní a Mateřské škole Borotín pracuje v tomto složení

předsedkyně školské rady:

RNDr. Markéta Čapková (zástupce zřizovatele)

členové školské rady:

Rostislav Janda (zástupce zřizovatele)

Ing. Věra Čichovská (zástupce rodičů)

Mgr. Veronika Bušo (zástupce rodičů)

Mgr. Anna Pultarová (zástupce pedagogických pracovníků)

Mgr. Eva Macková (zástupce pedagogických pracovníků)

Výsledky voleb do školské rady

Z řad rodičů byly zvolenydo školské rady Mgr. Veronika Bušo a Věra Čichovská.

Děkujeme všem zúčastněným.

zapis-o-konani-voleb-do-skolske-rady.pdf 329.8 Kb