Partneři a projekty

Podpora vzdělávání v ZŠ a MŠ Borotín OP JAK


Bez obav spolu

Naše škola je zapojena do projektu Bez obav spolu (BOS), registrační číslo: CZ.02.3.61/0.0/0.0/15_007/0000175 v rámci Výzvy 02_15_007 Inkluzivní vzdělávání, investiční priority 3 – Socioekonomická integrace marginalizovaných skupin, jako jsou Romové, prioritní osy 3 – Rovný přístup ke kvalitnímu předškolnímu, primárnímu a sekundárnímu vzdělávání, jehož příjemcem je Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a Středisko služeb školám, České Budějovice, Nemanická 7.

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
logolink-op-vvv-hor-barva-cz.jpg 135.7 Kb

Pozvánka

Jako poděkování za spolupráci zveme všechny rodiče a děti na slavnostní zakončení projektu „Škola udržitelného života“ formou zábavného odpoledne, které bude zakončené pečením buřtů,
dne 23. 6. 2016 od 15.00 do 17.00 hodin v prostorách školního dvora.
Drobné občerstvení zajištěno, buřty vlastní.


Ovoce do škol

Projekt Ovovce do škol je určený pro žáky 1. - 5. ročníku základních škol. Děti dostávají zdarma v pravidelných intervalech různé druhy ovoce a zeleniny.

Více na www.ovocedoskol.eu.


Školní mléko

Školní dotované mléčné výrobky jsou určené pro všechny žáky školy. Široký sortiment obsahuje lipánky, jogurty, jogurtové nápoje, žervé a mlíčka. Více na www.skolnimleko.cz.


Zdravé zuby

Projekt Zdravé zuby učí děti od útlého věku péči o chrup. Hravou formou se žáci především mladšího školního věku dozví, jak zuby čistit, jakou používat pastu a jak podpořit odolnost chrupu.


NAŠE ŠKOLA JE ZAPOJENA DO PROJEKTU:

Logo Dopravní výchova interaktivně

VÍCE O PROJEKTU zde:


NAŠE ŠKOLA JE ZAPOJENA DO PROJEKTU:

EU PENÍZE ŠKOLÁM

plakát zde