Divadlo Tábor

Dne 23.5. jsme si vyjeli do Tábora, abychom zhlédli očekávané dětské představení Mach a Šebestová. Slavnostní nálada byla umocněna slavnostním oblečením.
     Divadlo bylo v podání herců z Městského divadla v Mostě.
     Známé příběhy oblíbených postaviček Macha, Šebestové a psa Jonatána. Mach a Šebestová se pomocí kouzelného sluchátka podívali do doby ledové, mezi piráty, navštívili zoologickou zahradu a také pomohli spolužákovi Kropáčkovi s angínou…
     Příběhy Macha a Šebestové nestárnou, jistě pobaví celou rodinu.
     Děti si tento den užily a zároveň si zaslouží velkou pochvalu za zvládnutí všech běžných situací ze života, které by prvňáčkům a druháčkům mohly činit potíže.
     Přesun po frekventovaném měste byl praktickým zvládnutím prvouky. Nákup zmrzliny, kde zvádli hodinu matematiky v praxi, protože všichni bez pomoci věděli, jakou částku musí zaplatit a kolik mají dostat zpět. Někteří stačili koupit i něco dobrého jako dárek a s penězi zacházeli velmi rozumně.
     Všude se chovali slušně, pozdravili a poděkovali.
     Divadlo se jim líbilo a opět se zvládli postarat o své věci.
     Po skončení divadla jsme se přesunuli k autobusu a někteří se už cestou pustili do svačiny. Trošku to vypadalo, jako kdyby týden nejedli.

Výlet za kulturou byl velmi úspěšný!

Mgr. Anna Pultarová