Dívky bronzové

Krajské kolo Sportovní ligy základních škol ve florbalu

5.1.2017
Po vítězství v okresním kole se naše dívky osmé a deváté třídy  vydaly na kraj do Jindřichova Hradce. První úkol: dostat se na místo po zasněžených silnicích  jsme zvládli na jedničku. Další úkol: vyhrát i krajské kolo a postoupit na republiku se nám nepovedlo. Přesto musím říci, že 3.místo v krajské soutěži je obrovský úspěch. Děvčata dokázala vyhrát jeden zápas se ZŠ Třeboň, remízovaly s vítězem Protivínem a remízu uhrály i s Gymnáziem Třeboň. Jediná prohra je pak čekala s druhým Týnem nad Vltavou. Osmačkám a deváťačkám můžeme za jejich bronzové medaile jen pogratulovat a popřát hodně štěstí a bojovnosti do dalších soutěží.
                                                                                                                                     R.H.