EON - misePlus+

Ve čtvrtek a v pátek 16. a 17. února 2017  k nám tradičně zavítal EnergyTruck se svými naučnými a zábavnými programy. 1. třída objevovala elektřinu, 2. a 3. třída poznávala svět vesmírných Efounků, žáci 4. a 5. třídy se stali tajnými agenty a ochránci Země před zbytečným plýtváním energií, 6. a 7. třída absolvovala zkoušky a podpořila kladné Ekotrony před temnými Energožroury.
            Žáci se atraktivní formou dozvěděli řadu znalostí, které mohou využít doma i ve škole. Mluvilo se například o typech elektráren, obnovitelných a neobnovitelných zdrojích energie, možnostech úspor elektrické energie v domácnosti, typech žárovek a jejich výhodách a nevýhodách apod. Součástí programu byla i bezpečnost při zacházení s elektrickými spotřebiči. U starších dětí byla věnována pozornost poskytování první pomoci při úrazu elektrickým proudem včetně nácviku resuscitace.
            Program zaštítila společnost E.ON a díky tomu byl realizována zdarma.

Fotografie z akce si můžete prohlédnout na stránkách www.miseplus.cz  na záložce fotografie.  Zde zadáte datum 16. a 17. února 2017.