Logická olympiáda

V průběhu měsíce října se žáci naší školy zúčastnili logické olympiády. V kategorii 3. - 5. ročníků se nejlépe umístil Šimon Köchert ze 4. A. Úspěšnými řešiteli, rovněž ze 4. A, se stali Naďa Gazdová, Petr Peclinovský a Michaela Šmejkalová.
V kategorii 6. - 9. ročníků byla účast našich žáků poměrně velká. Postup do krajského finále si vybojoval Filip Opelka z 8. A, který se v konkureci  studentů z gymnázií výborně umístil i v Českých Budějovicích. Postup do kraje těsně unikl Lukáši Kytlerovi z 9. A. Aleš Sekal z 9. A bohužel svůj loňský postup neobhájil.  Úspěšnými řešiteli základního kola se stali Vojta Pejša 9. A, Katka Opelková 6. A, Eliška Sekalová 6. A, Jaroslav Dvořák 9. A, Aneta Svátková 7. A, Monika Novotná 7. A, Filip Stibor 7. A a Kačka Pechačová 7. A.