„Mosty spojují“

aneb spaní ve škole

V září jsme se opět vrátili do školy. A protože je nám spolu dobře a ve škole jsme moc rádi J, rozhodli jsme se, že zde 24. záři i přespíme. Odpoledne jsme strávili hrami, stavěním samonosného mostu z kulatiny a pečením buřtů na hradě. Ve škole jsme pak nachystali spaní, zahráli hru Gordický uzel a Černé historky. O půlnoci jsme upekli domácí kváskový chléb, který jsme během dne připravovali.
     Kromě her jsme si také jen tak povídali a seznámili se s rodinou paní učitelky Novákové. Byli jsme moc rádi, že naše pozvání přijal i pan Makoč, a přijel se za námi podívat.

8. A a paní učitelka Nováková