Pěvecká soutěž "Borotínský krkavec"

Ve středu 26. dubna proběhl 1. ročník školního kola pěvecké soutěže „Borotínský krkavec“.  Zpěváci soutěžili ve dvou kategoriích: 1. až  4. ročník, 5. až 9. ročník. V průběhu odpoledne předvedlo odborné porotě a divácké veřejnosti svůj umělecký projev 34 soutěžících. Pro porotu bylo pak velmi obtížné vybrat mezi vynikajícími a vyrovnanými výkony ty nejlepší borotínské zpěváky. Oceněni byli tito žáci:

Kategorie 1. – 4. ročník

1. místo Eliška Sekalová (1. třída)

2. místo Eliška Vránková  (2. třída)

3. místo Aleš Sekal (4. třída)

Kategorie 5. – 9. ročník

1. místo Tereza Homolová (9. třída)

2. místo Eliška Porcalová (8. třída)

3. místo Michaela Smíšková (7. třída)

Adéla Jandová (5. třída)

Zvláštní cenu poroty získal Václav Hronek z 9. třídy.

Velmi děkujeme všem zpěvákům za pozoruhodné výkony, odborné porotě za hodnocení a divákům za obrovskou podporu soutěžících.

Eva Macková a Josef Makoč – garanti akce

borotinsky-krkavec.docx 47.7 Kb