Poděkování zdravotníkům

Každoroční soutěž o nejúspěšnější PF nám opět přinesla mnoho radosti a vánoční pohody.  V minulých letech naše přáníčka potěšila řadu seniorů. V letošním roce jsme k PF kartičkám přibalili ovoce a vyrobili zdravé svačinky jako poděkování zdravotníkům Nemocnice Tábor  za jejich obětavou práci. Věříme, že je dárečky v této nelehké době potěší.

Žáci a zaměstnanci ZŠ a MŠ Borotín

Poděkování zdravotníkům

Více fotografií zde:       https://zsamsborotin.rajce.idnes.cz/Podekovani_zdravotnikum_2021/

Přišlo emailem:

Vážená paní ředitelko,

děti Vaší školy a školky poslaly velmi krásná, milá přáníčka i spoustu vitamínů :-)  pro sestřičky a kolektiv. Děkujeme všem, že jste si na nás také vzpomněli a udělali radost v této náročné době. Vážíme si toho a přejeme všem hodně zdraví, štěstí a snad již v lepším roce 2022.

Prosím Vás, zda můžete naše poděkování vyřídit všem dětem a učitelům.

Interní kancelář

Nemocnice Tábor a.s.