Pohádka Šípová Růženka

Dramatický kroužek v letošním roce navštěvuje 12 děvčat.

Náročná doba covidu se podepsala i na provozu kroužků, které určitou dobu nemohly probíhat.
Z tohoto důvodu jsme v letošním roce otevřeli dramatický kroužek pouze pro pokročilé, protože jsme s děvčaty měly rozpracovanou pohádku.
Konečně jsme se dočkaly a naše pohádka Šípková Růženka se blíží do finále.
Jedná se o netradiční podání této klasické pohádky, s troškou vtipu a děvčata se se ctí ujala i rolí prince a krále.
Zatím se nám podařilo zahrát tuto pohádku dětem z MŠ, které přišly za námi do školy a chovaly se u představení úplně vzorně. Snad je to důkaz, že se jim pohádka líbila.
Generálku zhlédli  i žáci 1. a  2. třídy.
Moc se těšíme na to, že pohádku budeme hrát na školní Akademii a otevření Včelí stezky.
Srdečně Vás zveme na toto představení a doufáme, že se nám to povede a Vás potěšíme kulturním zážitkem a šikovností Vašich dětí!

Mgr. Anna Pultarová

foto zde: https://zsamsborotin.rajce.idnes.cz/Dramaticky_krouzek_Divadlo_2022/